СТАРІ ТРАДИЦІЇ, НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

НАШ ДОСВІД - НАША ПЕРЕВАГА

Наша команда - це невелика група людей, місія яких полягає у втіленні українських цінностей у всі аспекти ведення нашого бізнесу.  Ми налагоджуємо зв’язки звичайних українців з найбільшими виробниками якісних, довговічних вікон та дверей, що представлені на ринку.  Ми не просто пропонуємо купити двері у Рівному та області, а враховуємо кожний аспект процесу, який починається від стадії заміру до встановлення якісних вікон та дверей. При чому ви можете бути певними, що отримаєте справді якісний товар безпосередньо від виробника за найвигіднішими цінами. Ми гарантуємо і подальше якісне обслуговування наших дверей, вікон та інших комплектуючих.

Рівненська область знаходиться на північному заході України, тож всім відомі особливості клімату нашої області, та примхи погоди в різні пори року.  Нові сучасні вікна зможуть забезпечити стабільну темпретуру повітря у вашій оселі, не залежно від зміни погоди на вулиці. Крім того, ви зможете суттєво  заощадити на оплаті комунальних послуг, тим самим збільшуюючи добробут своєї сім’ї. Якщо все ж таки приймете рішення купити двері у Рівному - можете бути певними, що у вашому будинку буде завжди комфортно.

Ми займаємося продажем, встановленням та обслуговуванням віконт та дверей в Рівному вже більше 10 років. Наші пропозиції по продажу дверей, вікон, підвіконників, водовідливів, москітних сіток, інших комплектуючих - це  не просто яскраві маркетингові гасла. Це пропозиція якісної покупки та сервісу, підтверджена багаторічним досвідом у даній сфері.  Щоб дізнатися більше зв’яжіться з нами і ми безкоштовно проконсультуємо Вас стосовно підбору нашої продукції, та інших можливостей для Вас. Спробуйте встановити нові вікна та двері у власній оселі і ви відчуєте різницю вже сьогодні.

Оцінка та заміри безкоштовно на дому без будь-яких зобов’язань. Зробіть просто телефонний дзвінок і ви отримаєте виїзд спеціаліста, який проведе всі необхідні заміри, та надасть потрібні рекомендації стосовно вибору та покупки вікон чи дверей...

Наші двері, вікна та інша продукція поєднують  в собі кращі європейські техлогії виробництва. Тому ми можемо гарантувати Вам безумовну якість товарів за конкурентоспроможиними цінами

Професійне встановлення і красива обробка - це запорука довговічності та дизайнерського вигляду наших вікон та дверей. Крім того, якість продукції залежить і від грамотного монтажу.

Ми конттролюємо кожний крок процесу нашої роботи, включаючи і  належний демонтаж та утилізацію старих вікон, дверей та комплектуючих. Ми піклуємося про навколишнє середовище, та сповідуємо європейські цінності.